Polityka Prywatności

Prosimy o zapoznanie się z RODO.

Rodo

Polityka Prywatności

Adres naszej strony internetowej to: https://www.iwona-nyga.pl/

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Rachunkowe Iwona Nyga z siedzibą
w Batalionów Chłopskich 91a, 25-671 Kielce; tel. +48 602 369 084, biuro@iwona-nyga.pl

Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług firmy Biuro Rachunkowe Iwona Nyga oraz przeprowadzenia korespondencji. Możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, skorzystać z prawa do sprzeciwu, prawa do przeniesienia danych, które będą miały postać elektroniczną oraz prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego.  Zebrane dane będą przechowywane do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zachęcamy do współpracy!

Skontaktuj się
z nami

Formularz Kontaktowy

Uzupełnij poniższe pola